
11 hodnoceníFontána Catit velká 3l
Všechna hodnocení (11)
|
Ideální fontánka
Je to naše už několikátá fontánka, každá vydržela cca rok (odešel motorek). Konečně mám pocit, ež jsem pořídil takovou, která vyhovuje kocourům i mně — dobře se z ní pije, a jednoduše se čistí a udržuje. Oba naši kocouři pijí podstatně víc než dřív a je na nich vidět spokojenost.
|
Dobrá věc
Máme už půl roku, používá ji jen jedna kočka, druhá musí mít misku. Musí se ale pravidelně čistit od slizu a doplňovat vodu. Jinak fajnový výmysl, doporučuji.
|
fontánka
super,moji kocouři ji milují
Fontánka katit
Fontánka se velice osvědčila,pijí z ní obě kočičky a dokonce i pejsek mojich dětí,když přijdou na návštěvu.
|
Snad zájem vydrží
Vybaleno, očištěno, zkompletováno - kocourek ihned pochopil k čemu ta nová věc slouží a vodu začal pít. Tak snad mu to vydrží a fontánka bude fungovat jak má a plnit svůj účel.
Fontána Catit
Před rokem byl můj mladší kocourek na operaci s močovými kamínky. Pak jsem koupila fontánku, aby více pil. Zdá se, že je vše díky fontáně v pořádku, problém se zatím nevrátil.
Fontánka
Obě naše kočky i fenka z ní pijí a jsou noc spokojeni. Není hlučná, opravdu příjemná na provoz i pro nás.
