
11 hodnoceníFontána Catit velká 3l
Všechna hodnocení (11)
|
SKVĚLÁ, ALE
Fontánka byla pěkná, než se do ní náš kocour pravidelně dostával a odklopoval víko, takže voda stříkala všude okolo. Teď jsme nechali jen samotnou misku na pití.
|
Spokojenost
Fontána CATIT je fajn; mám tři kočky, mají ještě jedno, menší pítko. Pily z ní všechny. Zhruba po roce se stalo, že přestal fungovat motorek? Nevím přesně, jak to nazvat. Máme ten model s USB. Nevím teď, co s tím. Jestli se součástka dá koupit, jestli ano, jak ji vyměnit.
