
20 hodnoceníKočkolit Tigerino Crystals Flower Power
Všechna hodnocení (20)
|
Kočkolit
U nás vydrží max 3 týdny výhody jsou že nic není po celou dobu cítit
|
Crystal Flower power kočkolit Tigerino
Kupuju ho už dlouho vydrží,dobře saje, nedělá hrudky ,dobře se udržuje . kocour nechodí ven takže za mě spokojenost...ty písky vždy udělají tvrdou hroudu a musíte si na to zbiječku 😁
|
konečně stelivo so vydrží
máme 6 koček, 2 z toho jsou velké Mainské, a konečně jsem našla stelivo co vydrží, vyzkoušeli jsme hodně značek a typu steliva a toto opravdu funguje. S porovnáním s ostatnimi značkami ho nemusím tak často vyměnovat, máme 7 velkých zachodů, 1 balení stačí na jeden záchod a to vydrží cc 3 týdny. V minulosti jsem to musela měnit po 7 -9 dnech. Jako každé stelivo vynesou ho kočky ze záchodku, ale to je klasika. Jinak kočičí moč opravdu nejde cítit, stelivo ho pohlcuje.
|
Tigerino
Dobrý poměr cena a výdrž 👍👌
|
Kočkolit Tigerino Crystals Flower Power
Stelivo mužů všem doporučit. Kočička od prvního dne neměla žádný problém i když byla naučená na obyčejné stelivo. Hledal jsem nějaké které nebude smrdět a tak jsem podle recenzí objednal tohle a jsem maximálně spokojený ja i kočička. Nesmrdí, naopak krásně voní a dlouho vydrží. Kočičce Mainské Mývalí dávám dva pytlíky do velkého WC na měsíc. Jednou za čas promíchám a nic mi doma nesmrdí.
|
Kočkolit Tigerino
Je super, už jej dva roky používám
|
Spokojenost
Zakoupeno na základě předchozích pozitivních recenzí. Vyhovuje více tento s většími granulkami, než jemný růžový (tento se méně vynáší). Balení pro 1 kočičáka mám na 28 dní, dávám půl pytle na 2 týdny.
|
DOPORUČUJÍ
VELKÁ SPOKOJENOSTI
|
,,perfektní,,
Doma 3 kočičáci..Dala jsem na předchozí recenze a toto stelivo objednala a jsem naprosto uchvácená.Krásně voní,nevynáší,nepráší,žádná práce,krom vyhábnutí bobků...dnes 10 den a nic není cítit.Jsme všichni spokojení <3 .
|
Krásně voní
Opravdu jsem nechala kockolit cca 14 dní a nic nezapachalo. Opravdu je skvělé.
|
Kočkolit Tigerino Crystals Flower-Power
Kupovala jsem levandulový. Pak mě napadlo koupit ten mix (od každého druhu 2) a díky tomu jsem zjistila, že tento zelený nejlépe a trvale voní! Kočičky také voní když vylezou a je tedy čerstvě nasypáno. Na dvě koťata mi vystačí 2-3 balení na měsíc. Takže pokud máte jednu kočku opravdu okolo toho měsíce 1 balení vydrží. Skvěle se nabere lopatkou kočičinec a hodí do wc. Doporučuji ale tu lopatku s většími oky! Aby jste si zbytečně nevyhazovali i čistý kočkolit.
|
Zatím nejlepší
Šest koček, nevynáší, krásně voní, výhodné balení a super cena, kočičky a majitel spokojen.
|
Kočkolit
Konečně něco co nesmrdí,dlouho vydrží tak že super,cena dobrá a velké balení ještě lepší cenově.
|
kočkolit
Super, konečně málo bordelu okolo, vůně nevtíravá, kocour spokojený, savost velmi dobrá. Objednávám opět.
|
Nepřekonatelné!
Máme doma 4 kočky a vyzkoušeli jsme už hodně,chápu že je toto poněkud dražší a nedavno ještě podražilo,ale i přes hodně koček se stále vracíme k tomuto- nejméně se vynáší,absolutně není cítit a dlouho vydrží .Kočky ho moc nehrabou,takže moč nechám tak 14 dní usadit na dně a pak lopatkou bez direk odeberu jen ze dna a je zas na dlouho čisto.Jsou i steliva která se mě v něčem líbí,ale pak bud šílím ze zápachu,nebo ho mám i v posteli.Za nás po 25 letech doposud nepřekonatelné.
|
výborné
Pro dvě miciny jedno WC - 5l na 10-14 dní, pohoda, žádný zápach,jen odstraňovat bobeše ( splachujeme do WC ) a promíchávat,prakticky se nevynáší,sem tam v tlapce krystalka,žádné drama.Kvalita a cena super, všichni doma spokojenost.
