Poštovné a doba doručení

 • Poštovné

  Poštovné

  Při objednávce z našeho internetového obchodu bitiba.cz v hodnotě nad 999 Kč včetně Vám doručíme zboží zdarma. Za objednávku, která je v rozmezí 399 Kč a 798 Kč, bude účtována paušální částka za poštovné a balné ve výši 99 Kč. Při objednávce v rozmezí 799 Kč a 998 Kč, bude účtována paušalní částka za poštovné a balné ve výši 79 Kč Poplatky za poštovné se týkají balíků s maximální hmotností 31 kg.

  Minimální hodnota objednávky (bez poštovného) však musí činit min. 399 Kč.

  od 399 Kč do 798 Kč – poštovné 99 Kč

  od 798 Kč do 998 Kč – poštovné 79 Kč

  od 999 Kč – poštovné ZDARMA

  Upozornění: Výběr dopravce není garantován. V určitých případech, jako jsou nadměrné zásilky, zásilky přímo od dodavatele, nedostupnost zboží v hlavním skladu a jiných logistických důvodů, může dojít k automatické změně dopravce. Děkujeme za pochopení.

 • Servisní poplatek

  Servisní poplatek

  Balíky, které odesíláme, mají maximální hmotnost 31 kg. Objednávky s vyšší hmotností budou poslány ve dvou nebo více balících (v závislosti na váze). Za tyto dodatečně vzniklé náklady na zaslání si účtujeme v závislosti od hodnoty a váhy Vaší objednávky od druhého balíku servisní poplatek ve výši 69 Kč za balík navíc.

  Konečnou hodnotu poštovného naleznete po zadání Vašich přihlašovacích údajů nebo údajů o adrese v přehledu Vaší objednávky.

 • Kdy obdržím zásilku?

  Kdy obdržím zásilku?

  Veškeré objednávky jsou zpravidla během 24 hodin předány našemu dopravci. Objednané zboží, které již máme na skladě, Vám pak dojde během 2-3 pracovních dní od obdržení Vaší platby.

 • Shrnutí poštovného a balného

  Shrnutí poštovného a balného

  Země
  Poštovné a balné
  Bez poštovného od
  Doručovací společnost
  Czech

  Česká republika

  99,00 Kč

  999,00 Kč

  Česká pošta, PPL, bez preference

  Veškeré objednávky jsou zpravidla během 24 hodin předány našemu dopravci. Objednané zboží, které již máme na skladě, Vám pak dojde během 2-3 pracovních dní od obdržení Vaší platby.

  Zásilky v rámci České republiky dodává Česká pošta nebo PPL.

  Prosíme o pochopení, že není možné si určit dopředu přesnou hodinu dodání zásilky. Pro nejjednodušší předání zásilky doporučujeme zadat dodácí adresu místa, kde se budete zrovna nacházet (např. v práci), abyste nemuseli na zásilku čekat doma a rovněž telefonické spojení, aby Vás kurýr mohl o datu doručení dopředu informovat.