Aktuální informace k dostupnosti produktu

Dostupnost

Mezi naše priority patří zajištění dostatečného množství produktů, bohužel ne vždy je to ale v našich silách. Je možné, že jeden nebo více produktů Vaší oblíbené značky není momentálně k dispozici. Tato skutečnost nás mrzí a omlouváme se za to.

Ze strany našich dodavatelů došlo ke komplikacím s dodáním produktů, z tohoto důvodu nejsou některé produkty k dispozici v dostatečném množství. Ujišťujeme Vás, že tvrdě pracujeme na tom, abychom výrobky měli co nejdříve zpět na skladě.

Je možné, že problémy s dodávkami produktů budou nějaký čas přetrvávat, proto bychom Vás chtěli upozornit, že na našich stránkách najdete množství vhodných alternativ k Vašemu momentálně nedostupnému produktu. 

Dostupnost

Upozornění o dostupnosti

Chcete-li dostávat informace o naskladnění momentálně nedostupného produktu, můžete využít naší možnosti informace o dostupnosti produktu. Stačí kliknout na ikonu zvonečku vedle nedostupného produktu, kde vyplníte svoji e-mailovou adresu. Jakmile bude produkt opět k dispozici, obdržíte od nás tuto informaci automaticky.