Záruka bezpečného nákupu

Společnost Bitiba GmbH si je vědoma citlivosti osobních údajů svých zákazníků. Proto se snaží všemi dostupnými prostředky tyto údaje chránit.

Od doby založení firmy Bitiba GmbH (jíž je bitiba.cz součástí) před více než 10ti lety, vyvíjíme a používáme nejlepší možné bezpečnostní systémy a technologie k tomu, aby byli naši zákazníci a jejich osobní údaje v bezpečí.

Bezpečná platba se 128-bitovým SSL kódováním

V naší společnosti využíváme 128-bitové SSL kódování (Secure Sockets Layer protocol), které zajišťuje nejvyšší stupeň ochrany Vašich osobních údajů. A proto kdykoliv posíláte data, jako např. adresu nebo informace o Vaší platební kartě, jsou tyto informace kódovány, takže nikdo jiný kromě Vás a nás k toměto údajům nemá přístup.

Bezpečnost nade vše (žádné sdílení dat s třetími stranami!)

My nikdy nesdílíme Vaše osobní údaje s reklamními společnostmi nebo jinými třetími stranami. Vaše citlivé údaje jsou používány pouze a výhradně k vyřízení Vaší objednávky v našem e-shopu. Dokonce i když se přihlásíte k odebírání našeho newsletteru, pošleme Vám potvrzující email, zda-li opravdu hodláte tuto službu odebírat.

Dobré pověsti můžete věřit

Bitiba GmbH je firma, která se snaží již více než 10 let dělat domácí zvířátka a jejich majitele šťastné. To například znamená, že jsme již uskutečnili více než 9 milionů transakcí a odeslali přes 12 milionů balíků po celé Evropě. Naším cílem je to, co je nejlepší pro naše zákazníky, a to je bezpečný a pohodlný online nákup!

Jestliže by se i přesto měl vyskytnout nějaký problém s Vaší objednávkou, s obchodem bitiba nebo se společností Bitiba GmbH, budeme potěšeni, když nás budete kontaktovat na našem zákaznickém servisu, kde Vám s vyřeším tohoto problému rádi pomůžeme.