
16 hodnoceníCatessy Sticks 10 x 5 g
Všechna hodnocení (16)
|
Tyčky
Kocourovi chutnají pouze ty měkké,někdy se stane že ty tyčky jsou tvrdé když příjdou a ty už musíme vyhodit
|
Catessy Sticks
...velice chutné
|
Super
Lízince moc chutná
|
Spokojenost
Moje Kočky jsou nadšené
|
Catessy Sticks
Naše kočky milují. Objednávám při každé objednávce.
|
Tycinky
Paní Libuska Žárská vážně musela dostat vadné balení.Mám dvě kočičky můžou se umlátil tyčinky jsou v celku nic se nesype za moje kočičky dávám 100 hvězdiček.Máme vyzkouseny všechny druhy a pořád si je vyžadují .
|
Kocicky je miluji
Skvela cena pro kocicky sladka odmena
|
Tyčinky
Jsem asi jediná, která hodnotí tyčinky negativně.Asi bylo vadné balení.Jedno balení bylo zcela vysušené, vysypala se drť, tak jsem vyzkoušela druhé balení a vše špatně.
Jinak objednávka dalšího zboží v pořádku.
|
Catessy Sticks 10 ks
Naprostá spokojenost!! (hodnotím za kočky)
|
Moc jim chutná
Jak začnu chrastit obalem, ihned ke mě kočky běží a chtějí mňamku. Musím mít po ruce více balení, jinak jsou zklamány.
|
tyčinky
našim kočičím holkám moc chutnají řekla bych ,že všechny příchutě stejně.
|
Nejlepší tyčinky
Tyto tyčinky naše kočička vytahuje i z krabice! Je na nich opravdu závislá a dlouho jsem se nesetkala s takovou reakcí na krmivo. Navíc jsou za skvělé peníze. Určitě doporučuji!
|
Výborné tyčky
Tyčku sní raz dva,nejradši by snědl snad celé balení. Chutnají mu všechny druhy co nabízíte
|
Catessy Sticks 10 ks
Kupuji pokaždé náš kocourek je má moc rád.
chutné
chutný pamlsek, vysloveně se na něj čičiny těší
|
tyčinky
Tyčky jsou výborné, krásné balení a hlavně perfektní otevírání !! Cena je též perfektní !! Jsme s tyčinkami Catessy moc a moc spokojeni !!
