
5 hodnoceníKattovit Gastro 185 g
Všechna hodnocení (5)
|
Krůtí
Kocourek po zánětu žaludku. Obsahově asi dobře sestavené, kocourkovi je vcelku dobře (občas nějaký výkyv, ale asi to nebude způsobené touto stravou). Konzervy mu moc chutnají i dalším 2 kočkám, které jsou Ok a chodí mu krást. Připadá mi, že zvyšují chuť k jídlu, což pro nás zrovna není žádoucí, ale pro někoho to bude zase pozitivní. Cenově vyjdou ve srovnání s ostatními značkami také dobře.
|
Chip
Dlouho jsem hledala konzervu, která by našemu milovanému, ale mlsnému kocourkovi chutnala a zároveň byla vhodná pro jeho doživotní dietu - a nakonec našla Kattovit gastro. Chipovi moc chutná a v kombinaci s vet. granulkami a kapsičkami nemám pocit, že je ošizený, když už nesmí nic, co měl dříve rád.
|
Nedoporučuji
To co je psáno o tomto produktu, u našich dvou koček vůbec nefunguje. Mělo by pomáhat na gastro obtíže....naším kočkám ale způsobilo jeho podávání opakované průjmy. Doposud měli oba dva vždy jen tuhou stolici. Navíc kočce absolutně nechutná, ani trochu. Musela jsem přimíchávat k běžné dosavadní stravě a krmit z ruky jinak si to nevezme, čuchla a šla pryč. Opakovaně jsem po čase zkoušela podávat a výsledek, vždy stejný.......následuje řídká stolice. Vyhozené peníze a velké zklamání.
paštika
Bojujeme už 2 roky se zvracením, paštiky můj chlupáč nikdy moc nemusel, ale pořád má hlad, míchám s kapsičkou Kattovit Gastro, má toho víc a zatím jí :-) tak uvidíme.
Voňavé
Oba naši kocouři se nemohou dočkat až dostanou svou půlku krůtí konzervy, jedí na několikrát během asi hodiny, porce je pro oba bohatě dostačující a evidentně jim moc chutná. Zkusili jsme i menší jednoporcové balení a ke kachnímu bohužel jen přičichnou a vůbec nejedí, i když nic jiného nedostanou. Krocaní s kuřetem jí jen jeden z nich. Kapsičky jedí oba druhy, ale nejedou jim tolik jak 175g konzervy.
