
12 hodnoceníCosma Thai/Asia kapsičky 6 x 100 g
Všechna hodnocení (12)
|
Naše kočky je milují
Jedině kapsičky, které si dají i opakovaně. A chuťově jsou zajímavé. Máme opravdu mlsné kočky ale Cosma je pro ně jednička v krmení. I jako struktura, kdy prostě ty umělé kostičky z jídla vážně nechtějí, toto je úplně jiná liga. Absolutně vždy u jídla mlaskají a čekájí kdy je druhá kočka pustí k misce. Za nás nejlepší kapsičky.
|
luxusní kapsičky
Krásně voňavé kapsičky se spoustou masa.
|
tuńák a hovězí
Musím říct, že před energ.krizí se mi mohli kocouři po téhle kapse utlouct..Ale Teď k tomu čuchnou a odchází, nebo musí mít fakt velký hlad, aby aspoň trochu snědli. Rozdíl je opravdu evidentní. Nevím co se změnilo, ale změnilo. Stejná situace nastala i u některých konzerv od Cosmy..:-/
|
Nechutnalo
Vypadalo to velice pěkně, kvalitní obsah, ale nezavděčila jsem se.
|
Nezavděčila jsem se
Kočka tento produkt od Cosmy vůbec nebaštila. Objednala jsem 3 druhy, ani jeden nechtěla. Také bych jej snědla spíše já. Je vidět kvalitní maso, takže také nevím proč odmítá.
|
Kvalitní
na pohled, ale kočka to nechce. Spíš bych to snědla sama. Nevím proč to nechce
|
Tak bohužel,
moje domácí kočka tento produkt vůbec nebaští. Trošku jsem si ji smlsala. Venkovní kocourek ale ano, tomu chutná. Obsah kapsičky vypadá tak dobře, že bych ji mohla i já.
|
kapsy COSMA asia
dobrý den, zajímal by mě názor ostatních chovatelů na tyto kapsy. Mám doma tři kočky a ani jedna tuhle kapsu nechtěla ani ochutnat. Darovala jsem je paní, co má doma kočičáka z útulku. Bohužel ani tomuto kocourkovi tohle vůbec nechutnalo. Kapsy putují dále, pro kočičky které jsou venku. Snad si aspoň tyhle pochutnají. :-)
|
Nejlepší kapsičky
Nejlepší kapsičky, náš kocour se po nich může utlouct. Vždy prázdná miska. Doporučuji.
|
Nejlepší kapsičky
Nejlepší kapsičky, náš kocour se po nich může utlouct. Vždy prázdná miska. Doporučuji.
|
zkušební
tyto kapsičky jsem vzala na zkoušku našim mlsounům a byla jsem překvapená , chutnalo, takže objednávám zase
|
Velká dobrota
čísté maso v želé, voní to tak, že by se do toho jeden pustil sám a masožrouti je milují
