
5 hodnoceníPurizon Original divočák s kuřecím - bez obilovin
Všechna hodnocení (5)

|
NOVINKA: 2 kg
Granule divocak
Naprosté zklamání!! Změnili obal a myslím, že změnili i recepturu. Granule, které jediné můj kocour jedl kdykoliv, teď vůbec nechce. Proč ma nekdo potrebu porad něco měnit?? Kocour se bude chodit past??
|
Martina
Vynikající granule. Chutnají všem našim kočičkám.
|
Super kvalita
Granue jsou velice kvalitní a všechny naše kočky je milují :)
|
Velice chutná
velice slušné krmivo pro moje dva Mainské kocourky krásně po něm prospívají klidně ho srovnám s Orijen ale daleko levnější.prní starší 1.5 roku už váží 11kg od čumáčku po konec ocasku má 135cm:)) krasná srst druhý je kotě 7 měsíců krásně dohání prvního řekl bych že ho přeroste opravdu super krmení
|
Velice chutná
kupuji pravidelně pro svoje dva mainské kocourky krásně po něm prospívají a velice jim chutná.Mladšímu ještě nebyl ani rok a krásně po něm roste v 10 měsících váží přes 6 kg a od ocásku po čumák měří 85 cm.Oba mají pěknou srst.Granulek jim stačí málo protože jsou velmi "nabušené" :) a nemusejí se jimi cpát na kila jako u jiných značek co jsem zkoušel dříve.6,5kg pytel jim vydrží skoro 2x déle než 10kg pytel jiné značky .v klidu si dovolím říct že se dají svou kvalitou srovnat s Orijen .
