
5 hodnoceníTrixie Keramická miska ergonomická
Všechna hodnocení (5)
|
Parádní miska
Budu objednávat další.
|
Úžasné misky
Naše kočky je milují, obzvláště ty starší, kupuju je opakované, tyhle a jejich větší variantu. Poněvadž je to keramika, časem se obouchají.
|
Top
Našim klukům se z těchto misek papká moc dobře :)
Krasna miska
Krasna miska, nasi starsi kocice se díky ergonomickemu tvaru mnohem lepe ji.
|
Miska
Bohužel miska mi přišla vystipla, ( doprava v pořádku) a kocourek z ní stejnak nechce jist
