bitiba aplikace

Stáhnout
Doprava zdarma při objednávce nad 799 Kč**

Poštovné a balné

Při objednávce z našeho internetového obchodu bitiba.cz v hodnotě nad 999 Kč včetně Vám doručíme zboží zdarma. Za objednávku, která je v rozmezí 399 Kč a 798 Kč, bude účtována paušální částka za poštovné a balné ve výši 99 Kč. Při objednávce v rozmezí 799 Kč a 998 Kč, bude účtována paušalní částka za poštovné a balné ve výši 79 Kč Poplatky za poštovné se týkají balíků s maximální hmotností 31 kg.

Minimální hodnota objednávky (bez poštovného) však musí činit min. 399 Kč.

  • od 399 Kč do 798 Kč – poštovné 99 Kč
  • od 798 Kč do 998 Kč – poštovné 79 Kč
  • od 999 Kč – poštovné ZDARMA

Upozornění: Výběr dopravce není garantován. V určitých případech, jako jsou nadměrné zásilky, zásilky přímo od dodavatele, nedostupnost zboží v hlavním skladu a jiných logistických důvodů, může dojít k automatické změně dopravce. Děkujeme za pochopení.

Servisní poplatek

Balíky, které odesíláme, mají maximální hmotnost 31 kg. Objednávky s vyšší hmotností budou poslány ve dvou nebo více balících (v závislosti na váze). Za tyto dodatečně vzniklé náklady na zaslání si účtujeme v závislosti od hodnoty a váhy Vaší objednávky od druhého balíku servisní poplatek ve výši 69 Kč za balík navíc.

Konečnou hodnotu poštovného naleznete po zadání Vašich přihlašovacích údajů nebo údajů o adrese v přehledu Vaší objednávky.

Přehledné shrnutí poštovného a balného při dodávce do České republiky:

Země Poštovné a balné Bez poštovného od Doručovací společnost
Česká republika 79,00 Kč 799,00 Kč Ceska Posta , No preference , Professional Parcel Logistic , Ceska Posta PUDO

Veškeré objednávky jsou zpravidla během 24 hodin předány našemu dopravci. Objednané zboží, které již máme na skladě, Vám pak dojde během 2-3 pracovních dní od obdržení Vaší platby.

Zásilky v rámci České republiky dodává Česká pošta nebo PPL.

Prosíme o pochopení, že není možné si určit dopředu přesnou hodinu dodání zásilky. Pro nejjednodušší předání zásilky doporučujeme zadat dodácí adresu místa, kde se budete zrovna nacházet (např. v práci), abyste nemuseli na zásilku čekat doma a rovněž telefonické spojení, aby Vás kurýr mohl o datu doručení dopředu informovat.